(044) 500-22-40, 42
(067) 217-04-74

Майстер-клас з гематології на VII Медичному Форумі (2016)

IMG_8480Вже стало нашою доброю традицією збирати спеціалістів на обговорення питань лабораторних гематологічних аналізів. 21 квітня 2016 року в рамках VIІ Міжнародного Медичного Форуму “Інновації в медицині – здоров’я нації” та «Української лабораторної школи» компанія ЛАБЛАЙФ провела черговий майстер-клас «Загальний аналіз крові: сучасні методи, оцінка достовірності та інтерпретація результатів», на якому присутні заслухали та обговорили презентацію спеціаліста з клінічної лабораторної діагностики доктора О.С. Яковець

Цього разу у презентації ще більшу увагу було приділено практичним прикладам інтерпретації результатів гематологічного аналізу, зокрема причинам . Також присутні обговорили такі питання:

  • Причини та наслідки можливих помилок гематологічних аналізаторів: як технічних, так і інструментально-методичних.
  • Для чого потрібні дискримінатори та як їх використовувати на практиці.
  • RBC: Чим корисні гістограми та важливість візуалізації результатів гематологічного аналізу.
  • WBC: порівняння інформативності результатів 3-diff та 5-diff аналізів. 
  • Причини хибного завищення або заниження параметрів загального аналізу крові: тривале зберігання зразків, холодова аглютинація, ЕДТА-аглютинація лейкоцитів, кріоглобулінемія, тромбоцитарно-гранулоцитарний сателізм, кандідемія, варіанти маскованих тромбоцитопеній тощо. Можливі шляхи розпізнавання та корекції таких випадків.
  • Обговорення випадків із клінічної практики. Практичні приклади інтерпретації результатів.

Крім того, бажаючі могли ближче ознайомитись із робочими моделями гематологічних аналізаторів MYTHIC 18 та MYTHIC 22 (виробництво Orphee SA, Швейцарія), функціональні можливості та висока якість яких задовольнять вимоги найвибагливіших користувачів. 

Присутні колеги дуже схвально сприйняли настільки детальне висвітлення практичних аспектів гематологічного аналізу крові, про що свідчать відгуки, отримані нами по завершенні презентації. 

Скачати повну презентацію можна тут. На жаль, у такому форматі відсутні коментарі доповідача та колег — тому запрошуємо Вас приєднатись до нашого форуму восені 2016 року. Також ми розраховуємо, що Ви запропонуєте власні теми та питання щодо гематологічного аналізу, на які Ви хотіли би отримати відповіді або просто обговорити з колегами. Телефонуйте (044) 500-22-40 або пишіть нам.

До зустрічі!