(044) 500-22-40/42
(067) 217-04-74

Сервісний центр

якісний сервісАвторизований сервісний центр компанії «ЛАБЛАЙФ» дякує Вам за співробітництво.

Компанія «ЛАБЛАЙФ» чесно, відкрито та офіційно імпортує лабораторне обладнання в Україну, сплачуючи усі податки та мита. Тому, купуючи у нас аналізатор, Ви можете бути впевнені, що отримуєте якісний і надійний виріб, який забезпечений офіційним гарантійним обслуговуванням. Ми докладаємо значних зусиль, щоб Ви мали задоволення від використання продукції, що поставляється нами.

Не сумнівайтесь, ми допоможемо Вам!

Наші інженери та спеціалісти з продукції проходять спеціальне навчання у виробників та регулярно підтверджують свою кваліфікацію. Сертифіковані сервіс-інженери мають доступ до технічної документації та інструментів діагностики виробників, що забезпечує швидку та точну діагностику та подальший ремонт аналізаторів. Авторизованний сервісний центр «ЛАБЛАЙФ» використовує виключно нові та оригінальні запчастини для обслуговування та ремонту аналізаторів.

Для забезпечення безперебійного функціонування аналізаторів пропонуємо Вашій увазі такі варіанти технічного сервісного обслуговування:

  • Гарантійне обслуговування
  • Планове сервісне обслуговування
  • Ремонт
  • Метрологічна перевірка
  • Навчання Вашого персоналу
  • Адаптація наших реагентів для Ваших аналізаторів

З питань гарантійного чи післягарантійного обслуговування, термінового ремонту чи планового обслуговування аналізаторів, а також навчання користувачів, технічних консультацій, адаптацій реагентів тощо — прохання звертатися до Сервісного центру «ЛАБЛАЙФ»

у робочі дні з 8:30 до 17:00
Моб.: (097) 701-74-84
Тел.: (044) 500-22-40
Факс: (044) 500-22-42
E-mail: service.lablife @ gmail.com